Varis Çayı İyi Gelir mi?

Çok ciddi olmayan sağlık problemlerinin tümünde insanlar çözümü internet ortamında, aktarlarda, gündüz kuşağı programlarında veya çevrelerinde ki insanlarda ararlar. Buralardan temin ettikleri bilgilerin çoğu da bitkilere ya da çeşitli bitkisel ilaçlara dayanmaktadır. Bu tarz ilaçlar mevsimsel hastalıklar ile mücadelede oldukça başarı sağlayabilmektedir. Fakat varis rahatsızlığının tedavisinde herhangi bir üstünlük sağlayamamaktadır.

Varis bir damar hastalığıdır. Damarların içinde kan pompalama görevi olan kapakçıklar işlevini yitirdiği için kan tam olarak pompalanamaz ve biriktiği için oluşan basınç ile damarın genişlemesine sebep olur. Bu kapakçıkların bilimsel yollarla bile tedavisi mümkün değilken sizce çay bu kapakçıkların onarımını sağlayarak varislerin yok olmasını sağlayabilir mi? Yazımızın devamını dikkatle okumanızı öneririz.

İnsanlar doktor korkusu, vakit ayıramama ya da ekonomik durumlarından dolayı çözümü öncelikle az önce de belirttiğimiz gibi alternatif yöntemlerde aramaktadırlar. Mesela bir internet sitesinde varisi tedavi ettiğine yönelik iddialarda bulunan bir ilacı hiç çekinmeden alır ve kullanırlar. Bu ilaçlar nispeten şikayetleri azaltmaya yönelik üstünlük sağlasa da asla varislerin ortadan kalkmasında ya da gerilemesinde hiç bir rol oynayamazlar.

Zaten bu ürünlerin satıcıları kullanan kişilerin memnun kalmayıp bir daha satın almayacaklarını çok iyi bildiklerinden dolayı satış esnasında şu tarzda bir kampanyadan bahsederler. “Varislerinizden kurtulmanız için bu üründen 5 adet kullanmanız önerilir. 2 paket alana 1 paket bedava.” Yani bu sayede insanlara 2 kampanya satarak 6 ürün almalarını sağlarlar ve daha çok kazanma amaçlarına bu şekilde kolaylıkla ulaşırlar.

Aynı şey varis kitabı, çayı ya da sülükler içinde geçerlidir. Varislerden kesin olarak kurtulmak için mutlaka cerrahi yöntemlerin tercih edilmesi gerekir. Ameliyatlı veya ameliyatsız hangi tedavi yöntemini seçerseniz seçin mutlaka cerrahi olarak kalp damar cerrahisi uzmanının tavsiye ettiği doğru yöntemle tedavi olun. Tedavi sonrasında ise varislerin oluşumuna yol açan durumlar için önlem ve tedbir alın. Böylece bir daha herhangi bir damar genişlemesi problemi ile karşı karşıya kalmayın.

Varis tedavisinde çay, bitki, kitap, çorap, krem ya da benzeri her nevi ürün yalnızca sizin kısa bir süre şikayetlerinizin azalmasına yardımcı olabilir. Asla ve asla tedaviye yönelik etki sağlamamaktadır.

Doktorların yıllarca eğitim aldıklarını bu mesleği icra etmeleri için bir çok zorluklardan geçtiğini unutmayın. Eğer örnek verdiğimiz ürün ya da ürünlerle bir hastalığın tedavisi mümkün olmuş olsaydı bunca insan doktor olmaz onun yerine kolayca aktar olabilir ve insanlara şifa verebilirdi. Çayı şifa bulmak için değil doğru yöntemlerle tedavi olduktan sonra keyif amaçlı içmeniz dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

varisnedenolur.com © 2017